W pięknym Tyliczu

Noclegi Tylicz noclegi to malownicza miejscowość górska położona w sercu Beskidu Sądeckiego, w otulinie  Popradzkiego Parku Krajobrazowego, 6 km na wschód od Krynicy-Zdrój.

Bliskość Krynicy oraz jej atrakcji, sprawia, że pobyt w Tyliczu daje bogate możliwości wypoczynku. Tylicz wille, pensjonaty, kwatery prywatne ośrodki wypoczynkowe przyciągają od lat  turystów szukających spokoju, ciszy i kontaktu z naturą.  Unikatowe gatunki roślin, czarne bociany, a w górskich potokach raki i pstrągi to dowód na to, że można tu znaleźć nieskażoną przyrodę i czyste powietrze.

W ostatnich latach miejscowość oferuje także liczne formy spędzania aktywnego wypoczynku  zarówno latem jaki zimą. Szlaki piesze i rowerowe, stadnina koni, basen to tylko niektóre atrakcje, zachęcające do pobytu latem. Natomiast w zimie – stacje narciarskie, kolejka krzesełkowa, trasy narciarstwa biegowego i park dla skuterów śnieżnych to szerokie możliwości spędzenia urlopu. Całość dopełniają liczne pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne z potrawami małopolskiej kuchni i gościnność mieszkańców Tylicza.