Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama

Już po raz drugi galeria handlowa Auchan w Rumi zaprosi przyszłe mamy na bezpłatne badania ultrasonograficzne, które przeprowadzone zostaną w ramach akcji „Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama”. W najbliższą sobotę kobiety w ciąży oraz młodzi rodzice będą mogli również zasięgnąć porad specjalistów w zakresie prawidłowego rozwoju i wychowania dziecka. Władysławowo noclegi zaprasza.
Troska o dzieci wymaga odpowiedniej wiedzy oraz wsparcia ze strony bardziej doświadczonych osób. Dlatego fundacja Odety Moro wraz z Portem Rumia Centrum Handlowym Auchan zorganizowała specjalną akcję.

Przy specjalnie wydzielonych stanowiskach przyszłe mamy będą miały wyjątkową okazję, by bezpłatnie wykonać badania USG 4D i sprawdzić, czy ciąża rozwija się prawidłowo.
– Badanie USG 4D to jedno z najnowocześniejszych badań wykonywanych w czasie ciąży. Niestety dla wielu kobiet jest wciąż dosyć sporym wydatkiem. Dlatego z przyjemnością przyłączamy się do akcji, która pozwoli przyszłym mamom bezpłatnie skorzystać z tej innowacyjnej technologii. W zeszłym roku z badań przeprowadzonych w naszej galerii skorzystały 102 kobiety. Liczymy, że w tym roku z tej szansy skorzysta o wiele więcej przyszłych mam – mówi Adam Kozioł, menedżer Portu Rumia CH Auchan.

W trakcie akcji wszystkie kobiety będą również mogły znaleźć odpowiedź na nurtujące je pytania, związane z ciążą i macierzyństwem. W punktach konsultacyjnych zaproszeni eksperci udzielą przyszłym oraz młodym mamom porad, między innymi z zakresu przygotowań do porodu, zalet karmienia piersią, właściwej diety czy tworzenia więzi z niemowlęciem.

Kobiety znajdą również odpowiedź na pytania o to, jak wrócić do formy po porodzie, bezpiecznie wykąpać malucha czy ułożyć go w chuście do noszenia. Młodzi oraz przyszli rodzice będą mogli również wziąć aktywny udział w pokazach kąpieli maluszka, masażu i pierwszej pomocy pediatrycznej.